MIRË SE VINI NË ROYAL EAST RESORT

I vendosur në Tiranë, 5 km nga Sheshi Skënderbej, Royal East Resort ofron akomodim me një bar, parkim privat falas, një sallë pritjeje të përbashkët dhe një kopsht. Me WiFi falas, ky hotel me 4 yje ofron një tavolinë para 24 orë dhe një kuzhinë të përbashkët.Mysafirët në hotel mund të shijojnë një mëngjes kontinental. Royal East Resort ofron një tarracë gjithashtu. Akomodimi ofron shërbim hekurosjeje, si dhe pajisje biznesi si faks dhe fotokopje. Teleferiku Dajti Ekspres është 7 km nga Royal East Resort, ndërsa Ish Rezidenca e Enver Hoxhës është 5 km larg. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar Nënë Tereza e Tiranës, 19 km nga hoteli.

Më Shumë

KOMODITETE & FACILITETE

  • Royal East Resort ofron akomodim me 4 yje. Ndër objektet e kësaj prone janë një restorant, shërbim në dhomë dhe një recepsion 24 orë, së bashku me WiFi falas.
  • Hoteli ka dhoma familjare. Çdo dhomë është e pajisur me ajër të kondicionuar, dhe disa dhoma në hotel kanë një ballkon. Të gjitha njësitë do t'u ofrojnë mysafirëve një minibar.

Bar

Restorant

Parkimi Falas

Shërbimi Në Dhomë

Evente

Ka gjithmonë diçka për të bërë në Royal East Resort. Më poshtë do të gjeni ngjarje që ndodhin gjatë gjithë javës: punëtori, festa, arte dhe vepra artizanale. Na kontaktoni për më shumë informacion. Ejani dhe qëndroni me ne për t'u ndjerë edhe më mirë se në shtëpi.

Bar & Restorant

Dhoma e ngrënies në Royal East Resort është e hapur për mëngjes, drekë dhe darkë për mysafirët e resortit dhe gjithashtu për të gjithë vizitorët e tjerë. Të gjithë përbërësit e ushqimit janë zgjedhur me kujdes nga tregu i përditshëm, ne fokusohemi në ushqimin e freskët dhe të shëndetshëm për mysafirët tanë, kështu që ju do të shijoni një shije të vërtetë. Gjithmonë do të ketë një atmosferë relaksuese, shërbim miqësor dhe ushqim të shijshëm!


Kontaktoni

Royal East Resort